Ласкаво просимо до дитячого клубу «ЦВЄТіК»

Дитячий клуб “Цвєтік”-це місце, де ми допоможемо вам виховати розумних і щасливих дітей з високою самооцінкою. Діти, які впевнені, вчаться з задоволенням, легко знаходять спільну мову з однолітками і дорослими, є друзями та грають в нашому клубі. Де ми раді вітати малюків, дошкільнят, школярів та їх батьків!

1300

задоволених учнів

15

різних напрямків

7

років успішної праці

НАШІ ЦІННОСТІ

Турбота про дитину
Тут закладається фундамент майбутнього життя людини, забезпечується особистий, інтелектуальний, фізичний, художньо-естетичний і творчий розвиток дітей.
Комплексний підхід
Є танцювальна студія, творча майстерня, шахи, навчання іноземним мовам, логопед і психолог. Ми знайдемо те, що вам потрібно.
Культурний развиток
Участь у тематичних фестивалях, театральних постановках, ми проводимо унікальні дні народження та майстер-класи. Наші віхованці регулярно беруть участь у конкурсах та виступають на концертних майданчиках міста.
Авторскі методики
У нас є свій авторський метод розвитку дітей від 1 до 6 років, запатентований метод вивчення гри в шахи.  За нашими сценаріями працюють дитячі клуби України та Канади.

ВІДГУКИ ПРО НАС

Що наші клієнти про нас кажуть?

caret-down caret-up caret-left caret-right

Обожаемый клуб для деток (тут все: танцы, английский, рисование, изолепка, развивалки для малышей, подготовка к школе, шахматы и тд.) и иногда очень интересные мастер-классы для взрослых.

Чудовий клуб! Не лише на думку батьків  Наша донька відвідує міні-сад. З першого ж дня педагогу вдалося встановити з дитиною контакт, і вже наступного разу не прийшлося довго вмовляти іти до клубу. Навчання відбувається в цікавий для дітей спосіб, тож займаються там із задоволенням. Вельми вдячні за роботу!

Дочка ходит на подготовку к школе, очень нравится, прям бежит на занятия. Я вижу огромный результат занятий, спасибо чудесному коллективу ”Цветика” и особенно Викторие Дмитриевне за ее труд!

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ

Залиште ваше повідомлення і ми зателефонуємо протягом 24-х годин.