Що таке підготовка до школи?

Курс для дітей віком від 4 до 7 років, розрахований на 2 роки навчання.

Курс, основне завдання якого полягає в розвитку пізнавального інтересу і пізнавальної активності дитини. Ми прищеплюємо дітям стійкий інтерес до навчання, мотивувуємо їх до успіху в їхній діяльності, підвищуємо самооцінку і віру в їхні можливості.

Групові заняття з підготовки дитини до школи – це спілкування та взаєморозуміння в колективі, розвиток комунікативних навичок, а також активізація творчого потенціалу. 

У дітей виховується бажання набути знання, необхідні для успішного проходження тестів, які визначають рівень готовності вашої дитини до школи. Підготовка дитини до школи – складний і копіткий процес. Наша мета – побудувати заняття так, щоб діти самі хотіли вчитися і дізнаватися щось нове. І щоби при цьому завдання сприяли тренуванню пам’яті, уважності і наполегливості.

Як проходять заняття: 

Форма гри

Доступна і цікава діяльність дозволяє тренувати увагу, думаючи, вчить працювати в групі. За столами діти проводять не більше 10-15 хвилин, за 1 рік до школи – не більше 20 хвилин.

Малі групи

Кількість дітей у групі – не більше 6 осіб.
Невеликі групи дозволяють присвятити максимум часу кожній дитині, помічати, де дитина має труднощі і допомогти впоратися з ними.

Інтенсивні заняття

Підготовчі групи займаються двічі або 1 раз на тиждень. Це оптимальний час, протягом якого діти можуть тримати увагу і ефективно працювати.

Мовленнєвий розвиток

Розвиток зв’язного діалогічного і монологічного мовлення здійснюється за допомогою інноваційних технологій «створення історій по картинках»; дидактичних та мовних ігор; вивчення віршів, скоромовок, прислів’їв, приказок; переказ літературних творів. Це також сприяє поліпшенню звукової культури мови, розвитку пам’яті, поповненню пасивного та активного словників дітей.

Грамота і математика

Використовуються дидактичні ігри та зошити, працюючи у яких діти легко формують мовні та комунікаційні компетенції. Викладачі з викладання математики розробляють: логічні та математичні задачі та ігри, дидактичні вправи; ребуси та кросворди графічні диктанти.

Домашнє завдання

Наприкінці кожного уроку діти отримують невелике домашнє завдання, яке консолідує нові знання і звикають до формату домашніх завдань в школі.

Коли відбуваються заняття:

Курс для дітей 4-7 років, розрахований на 2 роки навчання українською мовою.

РОЗУМНИКИ

2 роки до школи: середа, п’ятниця 15:00-15:50 (пільгова вартість); 19:00-19:50;

Субота 09:00-09:50

ЗНАЙКИ

1 рік до школи: середа, п’ятниця 14:00-14:50 (пільгова вартість); 16:00; 17:00; 18:00;

Субота 10:00 – 11:50 (2 години  поспіль)

“Експрес-підготовка до школи за 16 занять”: літній період (з 25 травня)

“Діагностика готовності до школи” – 3 рази на рік: вересень-жовтень, січень-лютий, травень-червень. Безкоштовно! Для новеньких – протягом усього року!

У розкладі можливі зміни.

Курс, який включає в себе елементи ТРВЗ-педагогіки, теорію розв’язання винахідницьких задач, що дозволяє, на початковому рівні, навчитися виявляти і використовувати закони, закономірності і тенденції розвитку технічних систем.

Відповідно до основних вимог кращих шкіл міста Дніпро (Дніпропетровськ) до майбутніх першокласників.
Ми працюємо над програмою, яка довела свою ефективність протягом декількох років.

Основні завдання програми: відпрацювання навичок читання, навчання грамоті та письму, формування математичних уявлень, розвиток логічного та просторового мислення, розвиток уваги та пам’яті.

Комплексно – дітям за 2 роки до школи, предметно – для дітей за 1 рік до школи.

Для дітей, які починають програму за 2 роки до школи, ми не поділяємо заняття на предмети. В одному занятті математичні вправи, вправи з розвитку навичок читання, розвитку просторового та логічного мислення замінюють один одного.

Заняття для дітей, які навчаються в програмі за 1 рік до школи, мають чітку спрямованість: раз на тиждень урок з розвитоку математичних уявлень, просторового мислення і логіки, раз на тиждень – урок з розвитку навичок читання, навчання письму.

Програма підготовки до школи в групі «Знайки»:

 1.  Розвиток логіки.
 2.  Навчання читанню.
 3.  Готуємо кисть для письма.
 4.  Мовленнєвий розвиток.
 5.  Навчання письму.
 6.  Розвиток елементарних математичних уявлень.

Тренінг базується на альтернативних методах і програмах:

 • “Росток” Л.Г. Петерсон
 • «Формування логічної та математичної компетентності» М.О. ЗайцеваСетцева;
 • “Математика та логіка” В. Федієнко, Т. Уварової.

Знайомство з дітьми зі світом навколо себе є однією з найважливіших тем дошкільного навчання. Дошкільнята будуть раді ознайомитися з корисними і цікавими об’єктами пізнання, будуть робити елементарні висновки під час спостережень і експериментів.

А Ваша дитина готова до школи?

Ми проводимо діагностику готовноісті дитини до школи три рази на рік: вересень-жовтень, січень, травень-червень.

Для чого використовується Діагностика?

Перевірити ключові моменти, які є найважливішими показниками готовності або неготовності дитини . Результати тесту надають ХОРОШУ інформацію про рівень розвитку дитини.

Що входить в Діагностику готовності дитини до школи?

 1. Рівень уваги
 2. Швидкість читання
 3. Математичні навички: числовий рядок, рішення простих арифметичних задач
 4. Навички письма
 5. Мовленнєвий розвиток

Як довго триватиме діагностика?

50 хвилин. Спочатку групова робота, потім – індивідуальна.

Запишіть Вашу дитину на заняття

Будь ласка, введіть курс і вік дитини