Визначте свою вікову групу!

Вік дітей, які можуть відвідувати клуб починається з 1 року. Ми з нетерпінням чекаємо цих дітлахів зі своїми матусями.
Дворічні та трирічні діти також залишаються у кімнаті зі своїми батьками. Для цього віку ми пропонуємо освітні заняття з мамою.
Вік дітей від 3 до 4 років дуже цікавий

Це активне сатмопізнання себе та пізніння навколишнього світу, багато хто може бути на заняттях самостійно, для них відкриваються двері груп “Чомусики”, загальна хореографія, ізо-творчості, ліплення, “психологічної пісочниці”.

Діти 5 року життя досить дорослі і вже багато чого можуть.

Їм буде цікаво відвідати групу підготовки до школи «Розумники», Iізо-творчості, малювання, «психологічної пісочниці», contemp, хіп-хоп та загальної хореографії «мікс-денс», англійської, шахів.

5-6 років – вік активної підготовки до школи.

Діти в цьому віці люблять творити, добре засвоюють велику кількість інформації, все намагаються спробувати на практиці. Звичайно, головний курс – це комплексна підготовка до школи в групі «Знайки”, ізо-творчості, «ІЗО. Повний курс”, “психологічної пісочниці“, contemp і Сучасна хореографія, англійської, шахів.

7 років – вже школярі!

Увесь спектр послуг відкривається перед досить незалежними і вимогливими гостями нашого клубу!

Підлітки, студенти, батьки можуть також відвідати деякі курси або студії. Зверніть увагу на заняття іноземною мовою, точні науки, малювання, майстер-класи з різних дисциплін.

Запишіться на пробне заняття прямо зараз!