Що таке підготовка школи?

Курс для дітей віком від 4 до 7 років розрахований на 2 роки навчання.

Курс, основне завдання якого полягає в розвитку пізнавального інтересу і пізнавальної активності дитини. Ми намагаємося прищепити дітям стійкий інтерес до навчання, мотивувати їх до успіху в їх виховній діяльності, підвищити самооцінку і самовіру в їх власній міцності.

Групові заняття з підготовки дитини до школи – спілкування та взаєморозуміння в колективі, розвиток комунікативних навичок, а також активізація творчості. Діти виховують бажання набути знання, необхідні для успішного проходження тестів, які визначають рівень готовності вашої дитини до школи.

Підготовка дитини до школи – складний і копіткий процес. Наша мета-побудувати класи, щоб діти самі хотіли вчитися і дізнаватися щось нове. І що в цьому випадку завдання сприяють підготовці пам'яті, уважності і наполегливості.

 

Як проходять заняття: 

Форма гри

Доступна і цікава діяльність дозволяє тренувати увагу, думаючи, вчить працювати в групі. На столах діти за 2 роки до школи витрачають не більше 10-15 хвилин, за 1 рік до школи-не більше 30 хвилин.

Малі групи

Кількість дітей у групі – не більше 6 осіб.
Невеликі групи дозволяють присвятити максимум часу кожній дитині, помічати, де дитина має труднощі і допоможе впоратися з ними.

Інтенсивні класи

Підготовчі групи займаються двічі або раз на тиждень. Це оптимальний час, протягом якого діти можуть тримати увагу і ефективно працювати.

Мовленнєвий розвиток

Розробка зв'язного діалогу і монолог мовлення здійснюється за допомогою інноваційних технологій «створення історій по картинках»; Дидактичні та мовні Ігри; вивчення віршів, пастей, прислів'їв, приказок; ребудування літературних творів ". Це також сприяє поліпшенню звукової культури мови, розвитку пам'яті, поповненню пасивної та активної словників дітей.

Література і математика

Використовуються дидактичні ігри та зошити, працюючи над якими діти легко формують мовні та комунікаційні компетенції. Викладачі з викладання математики розробляють: логічні та математичні задачі та Ігри, дидактичні вправи; Ребусів кросворди графічних консультацій.

Домашнє завдання

В кінці кожного уроку діти отримують невелике домашнє завдання, яке консолідує нові знання і звикає до формату домашніх завдань в школі.

Коли відбуваються заняття:

Курс для дітей 4-7 років, розрахований на 2 роки навчання. Заняття проходять як російською, так і українською мовами.

СМАРТС» (2 роки до школи): середа, п'ятниця 15:00-15:50 (вартість корму); 19:00-19:50; Субота 09:00-09:50

"Знає" (1 рік до школи): середа, п'ятниця 14:00-14:50 (вартість кормів); 16:00; 17:00; 18:00; Субота 10 ранку-11:50 ранку

"Експрес-підготовка до школи на 16 класів": літній період (з 25 травня)

"Діагностика готовності до школи"-3 рази на рік: вересень-жовтень, січень-лютий, Травень-червень. Безкоштовно!

Зміни можливі в розкладі.

Курс, який включає в себе елементи трис-педагогіки, теорію розв'язання винахідницьких задач, що дозволяє, на початковому рівні, навчитися виявляти і використовувати закони, закономірності і тенденції розвитку технічних систем.

Відповідно до основних вимог кращих шкіл міста Дніпро (Дніпропетровськ) до майбутніх першокласників.
Ми працюємо над програмою, яка довела свою ефективність протягом декількох років. Основними завданнями програми є: вивчення навичок читання, навчання грамотності та письма, формування математичних уявлень, розвиток логічного та просторового мислення, розвиток уваги та пам'яті.

Комплексно-дітям за 2 роки до школи, тема-для дітей за 1 рік до школи.

Для дітей, які починають програму за 2 роки до школи, ми не поділяємо заняття з предметів. В одному сеансі математичних вправ, вправ з розвитку навичок читання, розвитку просторового та логічного мислення замінюють один одного.

Заняття для дітей, які навчаються в програмі за 1 рік до школи, мають чітку спрямованість: раз на тиждень урок про розвиток математичних уявлень, просторове мислення і логіка, раз на тиждень-урок розвитку навичок читання, навчання Лист.

Програма підготовки дитячої школи в групі «Знай»:

 1.  Розвиток логіки.
 2.  Вчимося читати.
 3.  Готуємо кисть для листа.
 4.  Мовленнєвий розвиток.
 5.  Навчитися писати.
 6.  Розробка елементарних математичних уявлень.

Тренінг базується на альтернативних методах і програмах:

 • "Розсада" L.G. Петерсон
 • «Формування логічної та математичної компетентності» Сетцева;
 • "Математика і логіка" в. Федьєнко, т. Уварової.

Знайомство з дітьми в усьому світі є однією з найважливіших тем дошкільного навчання. Дошкільнята будуть раді ознайомитися з корисними і цікавими об'єктами пізнання, будуть робити елементарні висновки під час спостережень і експериментів.

Ваша дитина готова до школи?

Ми діагностувати готовність дитини до школи три рази на рік: вересень-жовтень, січень, Травень-червень.

Для чого використовується діагностика?

Перевірити ключові моменти, які є найважливішими показниками готовності дитини або неготовності. Результати тесту надають ХОРОШУ інформацію про рівень розвитку дитини.

Що входить в готовність дитини до шкільного діагнозу?

 1. Рівень уваги
 2. Швидкість читання
 3. Чисельні навички, числові серії, рішення простих арифметичних задач
 4. Навички письма
 5. Мовленнєвий розвиток

Як довго триватиме діагноз?

50 хвилин. Перша групова робота, потім індивідуальна.